ADMINISTRACIJA:

 

  • Direktorė – Dalia Pakėnienė
  • Direktoriaus pavaduotoja ugdymui – 
  • Vyr. buhalterė − Rasa Paulauskienė
  • Ūkvedė – Dalia Kivilienė
  • Sekretorė – Larisa Šimoliūnienė
  • Apskaitininkė, prekių ir paslaugų pirkimo specialistė –  Jurgita Grinienė
  • Vaikų maitinimo ir higienos specialistė – Nijolė Svetlana Kučinskienė
  • Prekių ir paslaugų pirkimo specialistė  – Jolita Vasiulienė

 

 

LOPŠELIO-DARŽELIO SAVIVALDOS INSTITUCIJOS:

 

DARŽELIO TARYBA:

  • Ingrida Ivanova – pirmininkė;
  • Alvyda Kepenienė  – pirmininkės pavaduotoja;
  • Dainora Šidlauskienė – sekretorė;
  • Daiva Ramanauskienė – narė;
  • Diana Aleksiejūnienė  – narė;
  • Laisva Jakavičienė  – narė;
  • Rasa Paulauskienė – narė;
  • Alvyda Navalinskienė – narė;
  • Aistė Bačelienė  – narė;

 

MOKYTOJŲ TARYBA:

  • Dalia Pakėnienė (direktorė) – pirmininkė;
  • Daiva Ramanauskienė (auklėtoja) – sekretorė;
  • Vilma Kodorienė (direktoriaus pavaduotoja ugdymui) – narė;
  • Eglė Šerėnienė (auklėtoja) – narė;
  • Loreta Balsienė (auklėtoja) – narė;
  • Ingrida Ivanova (auklėtoja) – narė;
  • Nijolė-Svetlana Kučinskienė (auklėtoja) – narė;
  • Elina Masilionienė (auklėtoja) – narė;
  • Janina Karpetienė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė) – narė;
  • Aušra Abromavičienė (auklėtoja) – narė;
  • Dainora Šidlauskienė (auklėtoja) – narė;
  • Giedrė Leskauskienė (auklėtoja) – narė;
  • Renata Bžėskienė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė) – narė;
  • Daiva Ramanauskienė (socialinė pedagogė) – narė;
  • Jolanta Valickienė (meninio ugdymo pedagogė) – narė;
  • Jolita Dubauskienė (logopedė) – narė;
  • Aušra Adomavičienė (logopedė) – narė;
  • Dalia Jėckienė (auklėtoja) – narė;
  • Mikaldė Valikonytė (auklėtoja) – narė;
  • Karolina Platušienė (auklėtoja) – narė;
  • Gablielė Jančienė (auklėtoja) – narė;

 

 

 

Darželyje veiklą vykdo šios kūrybinės grupės:

  • Renginių ir edukacinių programų (išvykų) grupė;
  • Projektų ir edukacinės veiklos grupė;
  • Sveikatos ir ekologinio ugdymo grupė.