„Sniego karalystė“

Jau šeštus metus Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis organizuoja plenerą  „Sniego karalystė“. Šių metų pleneras  „Sniego karalystė 2018“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.  Tikslas – puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę, plėsti  žinias apie Lietuvą, skatinti vaikų kūrybiškumą,  meninį supratimą.

Į plenerą įsijungė 36 respublikos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokyklos: sniego  ir ledo kūrinius kūrė apie 1500 vaikų, 160 pedagogų, ugdytinių tėvai ir kiti mokyklų bendruomenių nariai. Gavome 82 nuotraukas.

Prieš plenerą, vaikai buvo skatinami domėjosi Lietuvos istorija, dalinosi mintimis apie tai, kaip žmonės švenčia valstybines šventes. Organizuotose pramogose buvo sudarytos sąlygos meninei saviraiškai,  aktyviam judėjimui lauke.  Vaikai kasė pilis, ant sniego piešė savo gimtąją šalį, jos simbolius,  rašė žodį Lietuva. Plenero įspūdžius ir darbo rezultatus užfiksavo nuotraukose.

Nuotraukų paroda vyko Panevėžio savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus erdvėse, nuo 2018-02-27 iki 2018-03-13 paroda vyks Panevėžio Kristaus Karaliaus Katedros parapijos namuose (Katedros a. 3, Panevėžys). Ji skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

 

Alytaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“

 

Ignalinos r. Dūkšto mokykla

 

Kauno Nemuno mokykla-daugiafunkcis centras

 

Kauno r. Babtų darželis

 

Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos Bitutės skyrius

 

Kupiškio lopšelis-darželis „Saulutė“

 

Pakruojo r. Žvirblonių vaikų darželis

 

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Draugystė“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Riešutėlis“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Rūta“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Taika“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė“

 

Panevėžio lopšelis-darželis „Vyturėlis“

 

Panevėžio r. Dembavos lopšelis-darželis „Smalsutis“

 

Panevėžio r. Liūdynės skyrius

 

Panevėžio r. Piniavos mokykla darželis

 

Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokykos ikimokyklinio ugdymo skyrius

 

Panevėžio r. Velžio lopšelis darželis

 

Radviliškio Vaižganto progimnazija

 

Raseinių lopšelis-darželis „Saulutė“

 

Rokiškio r. lopšelis-darželis „Pumpurėlis“

 

Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“

 

Rokiškio r. Juodupės lopšelis-darželis

 

Šalčininkų Jano Snadeckio gimnazija

 

Šiaulių lopšelis darželis “Ąžuoliukas”

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Gluosnis“

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“

 

Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė“

 

Šilutės lopšelis-darželis “Gintarėlis”

 

Vilniaus lopšelis-darželis „Gilužis“

 

Vilniaus lopšelis-darželis “Žemyna”

 

Vilniaus r.  Kabiškių mokykla-darželis

 

VŠĮ „Smalsieji pabiručiai“

 

VŠĮ „Vaikystės takas“