Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšeliui darželiui!

Visi dirbantys asmenys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio darželio kodas 190377799

PARAMĄ GALITE SKIRTI DVIEM BŪDAIS:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka, nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą (Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.) FR0512 formą galite parsisiųsti čia.

Paspaudę čia galite parsisiųsti: https://www.vmi.lt formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.

Norime Jus informuoti, kad nuo 2017 m. pradžios buvo patvirtinta naujos redakcijos Prašymo forma, skirta pervesti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą FR0512 forma (04 versija). Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.