Savo Meilę kaip padėką savo šaliai, Lietuvai, skiriu!

Iniciatyvos tikslas – telkti lietuvius Lietuvoje ir išsibarsčiusius po visą pasaulį atsigręžti į savo Tėvynę, kuri mus jungia. Priminti, kad Lietuva tai AŠ+TU+MES ! Visi kartu – viena Lietuva. Todėl yra svarbu, kad turėtume bendrų minčių, bendrą tikslą, būtume vieningi ir dirbtumėme savo šalies labui. Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio-darželio bendruomenė vasario mėnesį kūrė Lietuvos gimtadienio logotipą. Kuris buvo panaudotas apvalaus įsegamo ženkliuko gamybai. Lietuvos gimtadienio išvakarėse ir iki kovo 11-osios bendruomenė 101 ženkliuką išdalins Panevėžio, Lietuvos ir užsienio lietuviams primindama, kad Tėvynei svarbus kiekvienas, net ir toliausiai nuo jos gyvenantis, Lietuvos pilietis.

Informacija patalpinta: https://www.lrp.lt/vasario16/iniciatyvos-registracija/5/paneveziom/view