Edukacinė kelionė į šv. Apštalų Petro ir Povilo bažnyčią

Kovo 22 dieną priešmokyklinės „Lašiukų“ grupės ugdytiniai kartu su dvasinio ugdymo mokytoja Mikalde ir priešmokyklinio ugdymo pedagoge Janina keliavo į Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią susitikti su kunigu Žilvinu Treiniu.  Kunigas Žilvinas papasakojo vaikams apie bažnyčią – Dievo ir žmonių maldos namus, paaiškino gavėnios liturginę prasmę bei Kryžiaus Kelio stotis, supažindino su šv. Mišių metu naudojamais daiktais, atsakinėjo į vaikų užduotus klausimus ir kt. Mažieji turėjo galimybę pasivaikščioti po bažnyčią, apsilankyti zakristijoje, apžiūrėti vargonus, kunigas Žilvinas palaimino kiekvieną vaiką. Po edukacinės programos vaikai smagiai praleido laiką šventoriuje įkurtoje žaidimų aikštelėje.

Dvasinio ugdymo mokytoja, priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Mikaldė Valikonytė