Ant savo vaikiškų delnų padėkos pyragėlį Lietuvai nešu…

Iniciatyvos tikslas-vienyti Panevėžio miesto bendruomenes, dalijantis savo širdžių meile ir gerais darbais, pasitinkant Lietuvos 101-ąjį gimtadienį. Daugiau kaip 54 Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio-darželio darbuotojų, tėvų ir 187 ugdytiniai gamino ir kepė širdies formos pyragėlius , kuriuos dekoravo geltonu, žaliu, raudonu glajumi. Lietuvos 101-ojo gimtadienio išvakarėse savo iškeptus pyragėlius mažieji, lydimi tėvelių ir darbuotojų, dalijosi su Panevėžio miesto institucijų, įstaigų bendruomenėmis : Panevėžio pataisos namais ( Moterų kalėjimas), Šv.Juozapo globos namais, Panevėžio Vyskupijos Kurija, Pedagogine-psichologine tarnyba (PPT), Dievo Apvaizdos seserų kongregacijos vienuolyno sesėmis, Respublikinės Panevėžio ligoninės, VšĮ – SKAUSMO KLINIKA, Vyskupijos Katechetikos Centru, Visuomenės sveikatos biuru, Panevėžio miesto Meru, savivaldybės administracija, Švietimo ir jaunimo reikalų skyriumi, Socialinės paramos skyriumi, Pedagogų švietimo centru, VšĮ Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija, lopšeliu-darželiu “Gintarėlis”, Alfonso Lipniūno progimnazija, Aušros progimnazija, lopšeliu-darželiu „Sigutė”, lopšeliu-darželiu ,,Vaivorykštė“, Panevėžio apskrities vaiko teisių apsaugos skyriumi ir kt. organizacijomis. Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelio-darželio bendruomenė sveikina Lietuva ir jos piliečius su Vasario 16-ąja!

Informacija patalpinta: https://www.lrp.lt/vasario16/iniciatyvos-registracija/5/paneveziom/view