Lopšelyje-darželyje ugdytiniai savo meninius gabumus gali lavinti veikiančiose kūrybinėse dirbtuvėlėse, kur mokomi vilnos vėlimo, keramikos, dekupažo, karoliukų vėrimo ir papuošalų gamybos, staliaus darbų, simegrafijos, piešimo ant akmenukų. Lopšelyje-darželyje taip pat ugdytiniai turi galimybę lankyti siužetinių šokių, liturginių šokių, dainavimo, teatrinės veiklos studijas.

Kineziterapeutas Jūsų vaikus ne tik išmokys įvairių  sportinių žaidimų, bet ir suteiks kvalifikuotą pagalbą sutrikusios laikysenos vaikams.

Priešmokyklinukams yra vedamos anglų kalbos pradmenų valandėlės, kurias organizuoja auklėtoja, baigusi Šiaulių universiteto anglų kalbos ankstyvojo ugdymo studijas.

Lopšelyje-darželyje kiekvienais metais yra vykdoma ES savanorių iš įvairių pasaulio šalių veikla pagal tarptautinį projektą „Džiaugsmo, kūrybos ir vilties karavanas“.

KONSULTANTAI:

• Daiva Ramanauskienė –  logopedė, spec. pedagogė.
  • Aušra Adomavičienė – vyr. logopedė.
  • Jolita Dubauskienė – vyr. logopedė.
  • Gabrielė Jančienė –  socialinė pedagogė.

Įstaigoje yra organizuojamas pedagogų ir tėvų švietimas bei konsultavimas socialinio ugdymo klausimais, dirbama su socialinių problemų turinčiais vaikais, bendradarbiaujama su miesto organizacijomis, dirbama prevencijos srityje. Socialinis pedagogas taiko meno terapiją vaikams, turintiems elgesio sutrikimų.

Logopedas teikia pagalbą spec. poreikių vaikams, turintiems kalbos ir komunikacijų sutrikimų. Kineziterapeutas teikia pagalbą fizinių sutrikimų turintiems vaikams.

Kineziterapeutas koreguoja vaikų ydingą laikyseną, padeda įveikti koordinacijos problemas.

,,Akimirkos iš kūrybinių dirbtuvėlių“